Avengers: Endgame Black Panther Titan Hero Figür E7876-E3309
Avengers: Endgame Black Panther Titan Hero Figür E7876-E3309
Avengers: Endgame Black Panther Titan Hero Figür E7876-E3309

Avengers: Endgame Black Panther Titan Hero Figür E7876-E3309

Marka : Hasbro
Fiyat : ₺155,00(KDV Dahil)
:

Hasbro Avengers: Endgame Black Panther Titan Hero Figür

Kral T’Challa, Black Panther olarak Wakanda ulusunu ve dünyayı koruyor.

Marvel Evreninden ilham alan Avengers figürleri ve role-play oyuncaklarıyla maceraya atıldığınızı hayal edin.

Titan Hero serisiyle çocuklar; Hulk, Iron Man, Captain America ve ekibin geri kalanıyla kahramanca aksiyona daldıklarını ve evrenin şahit olduğu en büyük tehdit olan Thanos'a karşı mücadele ettiklerini hayal edebilecek. (Her ürün ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

Titan Hero serisinden Black Panther figürüyle mücadeleye katıldığınızı hayal edin! Çocuklar, Titan Hero Blast Gear Fırlatıcı’yı (kutuya dahil değildir; Titan Hero Blast Gear Figür ile ayrı satılır) figürün sırtındaki yuvaya takarak füze de fırlatabilecek.

İçindekiler: figür.• 30 CM BOYUTUNDA BLACK PANTHER FİGÜRÜ: Marvel Evreninin klasik karakter tasarımından ilham alınarak tasarlanan Black Panther figürü, 30 cm boyunda.

• TITAN HERO BLAST GEAR FIRLATICI İLE UYUMLU (Ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.): Düğmeye basarak füze fırlatmak için Blast Gear Fırlatıcı'yı (ayrı satılır), Titan Hero ve Titan Hero Blast Gear figürlerin sırtında bulunan yuvaya takın.

• DİĞER AVENGERS SÜPER KAHRAMAN OYUNCAKLARINA DA GÖZ ATIN: Cesur kahramanların dünyayı koruduğu maceraları canlandırmak için diğer Avengers figürlerine ve araçlarına da göz atın! (Ek ürünlerin her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

• 4 yaş ve üzeri içindir.• UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ - Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir.

© 2019 Hasbro. © 2019 MARVEL.

","brand": {"@type": "Thing","name": "Hasbro"},"offers": {"@type": "Offer","url": "http://www.papaganoyuncak.com/avengers-endgame-black-panther-titan-hero-figur-e7876-e3309-8951","priceCurrency": "try","price": "155.00","itemCondition": "NewCondition","seller": {"@type": "Organization","name": "Papağan Oyuncak"}}}