Twister Junior F7478 Lisanslı Ürün
Twister Junior F7478 Lisanslı Ürün
Twister Junior F7478 Lisanslı Ürün

Twister Junior F7478 Lisanslı Ürün

Marka : Hasbro
Fiyat : ₺669,50(KDV Dahil)
:
  • 2 OYUN 1 ARADA: Bu Twister Junior oyunu, 2 taraflı mat ve ters çevrilebilir dönen tahta ile eğlenceyi ikiye katlıyor. Bir tarafta Animal Safari oyununu, diğer tarafta Animal Party oyununu oynayın
  • BENİMLE BÜYÜYEN EĞLENCE İÇİN 2 SEVİYE: 1. Seviye Animal Safari tarafı sıra alma, renk eşleştirme ve hayvan tanımayı sunarken, 2. Seviye Animal Party tarafı hareket ve dengeyi teşvik etmeye yardımcı olur
  • RENKLERİ VE HAYVANLARI KEŞFEDİN: Animal Safari oyununda çocuklar hangi renge ve hayvana konacaklarını keşfetmek için dönerler. Daha sonra safari parkurunda hayvan taklidi yapabilirler. Sonuna kadar ilk, kazanır!
  • ÇOCUKLARI HAREKETE GEÇİRİN: Minderi Animal Party oyun tarafına çevirin ve küçükler doğru renkleri ve hayvanları eşleştirmek için vücutlarını kullanabilir. Kazanmak için ayakta kalan son oyuncu kim olacak?
  • DOĞUM GÜNLERİ VE ÇOCUK PARTİSİ İÇİN HARİKA BİR OYUN: 3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu iç mekan oyunu, doğum günü partileri, aile oyun geceleri veya çocuk oyunları içeren tüm etkinlikler için idealdir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR