SIKÇA SORULAN SORULAR

1-Papağan Oyuncak üzerinden alışveriş yapmak güvenli mi?

Sitemizdeki alışveriş süreçlerini belirterek bu soruyu açıklayabiliriz. Site altyapısı Ticimax tarafından sağlanmaktadır. Ticimax pek çok kurumsal firmaya bu konuda hizmet vermektedir. Ticimax'ın hizmet verdiği firmaların listesine buradan ulaşabilirsiniz. Papağan Oyuncak'da bu firmalarla aynı alt yapıyı kullanmaktadır.

2- Papağan Oyuncak üzerinden kredi kartıyla alışveriş yapmak güvenli midir?

Papağan Oyuncak, kredi kartıyla ödeme almak için iPara ile anlaşmıştır. iPara, bu konuda resmi düzenleyici olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan (BDDK) faaliyet izni almıştır. BDDK'nın faaliyet izni verdiği ödeme kuruluşlarına buradan ulaşabilirsiniz. Ödeme sistemleri kuruluşları yasal merci olan BDDK'nın denetimine tabidirler. iPara' nın hizmet verdiği çok sayıda kurumsal firma vardır. iPara' nın bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Papağan Oyuncak, ödemede kullanılan kredi kartlarına ilişkin bilgilerin hiçbirisine ulaşamamaktadır. Ayrıca kredi kartıyla site üzerinden yapılan işlemlerde 3D Secure özelliği de aktif olup, cep telefonunuza mesaj gelmeden ve sizin bu mesajı ilgili ekranlara girmeden işlemin sonuçlanma durumu bulunmamaktadır.

3-Kargodan Aldığım Ürün Taşıma Esnasında Zarar Görmüş Ne Yapmalıyım?

Taşıma esnasında zarar gören ürünler için +90 530 104 0033 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

4-Aldığım Ürün Ne Zaman Elime Ulaşır?

Türkiye içi kargo teslimat süreleri buradan ulaşabilirsiniz. Çalıştığımız kargo firması olan Yurtiçi Kargo hafta sonları hizmet vermemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR