5 Alive Kart Oyunu F4205 Lisanslı Ürün
5 Alive Kart Oyunu F4205 Lisanslı Ürün
5 Alive Kart Oyunu F4205 Lisanslı Ürün
5 Alive Kart Oyunu F4205 Lisanslı Ürün
5 Alive Kart Oyunu F4205 Lisanslı Ürün
5 Alive Kart Oyunu F4205 Lisanslı Ürün

5 Alive Kart Oyunu F4205 Lisanslı Ürün

Marka : Hasbro
Tahmin edilemez, hızlı ilerleyen, aileler için uygun bir kart oyununa hazır olun! 5 Alive oyunu, klasik "21" oyununun çılgın bir versiyonudur. Bu oyunda oyuncular, her birinde bir değer yazan numaralı kartlar alır ve oyunda kalmak için 21'i aşmamak zorundadır.

 

Oyunda kalmak için ne gerekiyorsa yapın! Risk alın, strateji belirleyin ve rakiplerinizi sabote ederek canlarını kaybetmeye zorlayın! Birisi 21'i aşarsa bir Alive kartını ters çevirir. 5 kartını da ters çeviren oyuncu oyundan çıkar. Oyuncular, yalnızca bir kazanan kalana dek elenmeye devam eder! Bir rakibi alt etmek veya oyunda kalmak için Hamle kartlarındaki talimatları uygulayın. Daha da hızlı bir oyun olan Alternatif Son ile işleri biraz değiştirin veya takımlar hâlinde oynayın.

Kolayca öğrenilen ve hızlı bir şekilde ilerleyen bu oyun, ailelerin oyun gecesi veya bir araya gelmeleri için harika bir tercihtir. Yanınızda götürerek istediğiniz yerde de oynayabilirsiniz. Çocuklar için araba yolculuklarında eğlenceli bir oyundur ve 8 yaş ve üzeri 2-6 oyuncu için muhteşem bir iç mekan etkinliğidir.

İçindekiler: 108 kart ve oyun kılavuzu.

AİLE İÇİN EĞLENCELİ KART OYUNU: Süper eğlenceli, hızlı ilerleyen ve tahmin edilemez bir kart oyununa hazır olun. Bu 21 oyununun çılgın versiyonunda, oyuncular oyunda kalmak için yerdeki kartları 21'in altında tutmak zorunda.

HIZLI DÜŞÜNÜN, RİSK ALIN: 5 Alive'da oyunda kalmak için ne gerekiyorsa yapın! Oyuncuların kartlarından en kısa sürede kurtulmaya çalışırken strateji uygulamaları, fırsatları kaçırmamaları, rakiplerini sabote etmeleri ve şanslarını zorlamaları gerekecek.

HAMLE KARTLARI: Hamle kartları bu oyunu farklı kılıyor! Oyuncular hayatlarını kurtarmak veya rakiplerine saldırmak için bu kartları oynayabiliyor.

AYAKTA KALAN SON OYUNCU SİZ OLUN: Bir oyuncu 21'i aşarsa 5 Alive kartından birini ters çevirir. Kazanmak için 5 şans varken herkes oyunu kazanabilir! Elinde çevrilmemiş bir Alive kartı kalan son oyuncu kazanır.

EĞLENCELİ AİLE OYUNU: Oyun kolayca öğrenilebilir ve 2-6 oyuncu için eğlenceli bir iç mekan etkinliğidir. 8 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli bir seyahat oyunu da olabilir. Partilerde veya ailenizle geçirdiğiniz oyun gecelerinde bu oyunu oynayabilirsiniz.

• 8 yaş ve üzeri içindir.
• 2-6 oyuncu ile oynanır.
Paket  Ölçüsü: 14x9x2 cmcultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR