L.O.L Tweens Ellie Fly ILL591689 Lisanslı Ürün
L.O.L Tweens Ellie Fly ILL591689 Lisanslı Ürün
L.O.L Tweens Ellie Fly ILL591689 Lisanslı Ürün

L.O.L Tweens Ellie Fly ILL591689 Lisanslı Ürün

Fiyat : ₺1.499,50(KDV Dahil)
:

Ben bi' Tween'im ve işte tam da olmak istediğim yerdeyim! Hey Dünya bana bak,çünkü sürprizlerle dolu ve benzersiz bir tarzımla ortamı sallamaya geliyorum. Küçük köpek yavrusu Ruff Raver'ın annesi Ellie Fly ile tanışın!

Kalbi hayvanlar için çarpan ve tüm hayvanları çok çok seven Ellie hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için 10 farklı sürprizi açın!

Ellie Fly is çok sevimli ve o ne zaman bir pati dostun yardıma ihtiyacı varsa onun hemen yanında!
O her zaman renkli üstü ve modaya uygun bulut desenli ceketi gibi daha sıcak ve rahat giysilerin içerisinde olmayı seviyor. Hayvanlara olan sevgisini ise üzerinde evcil hayvanının desenleri olan havalı eteği ile gösteriyor !

Kıyafeti aynı zamanda ceketine uyumlu tatlı bulut desenli platform çizmeler, kalp şeklindeki gözlükler, bu yılın trendi kutu şeklinde bir çanta ve kıyafetlerine uyumlu kolye, bileklikler ve küpelerden oluşuyor. Aynı zamanda ıvır zıvırlarını toplayacağı bulut desenli bir çantası ve makyaj paleti de bulunuyor.

Tweens bebeklerinin muhteşem özellikleri, güzel saçları, kendine özgü göz kamaştırıcı tarzı ve bir çok poz vermeye olanak sağlayan eklemleri bulunuyor. L.O.L. Surprise Tweens bebeğiniz kendine özgü stilleri, ayakkabıları, çantaları, güneş gözlükleri, ıvır zıvır çantası , makyaj paleti ve tarağı ile birlikte geliyor.

L.O.L. Surprise Tweens bebeklerinin hepsini biriktirin : Hana Groove, Flora Moon ve Ellie Fly. L.O.L. Surprise bebekler muhteşem saçları, kıyafetleri, detaylı aksesuarları ile 4 yaş ve üzeri tüm çocukların yaratıcı taklit oyunları kurmaları için şahane oyuncaklardır. Özellikle de özel günlerde hediye olarak, çocukların bir arada saatlerce sosyal bir şekilde oynamasına olanak sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR