Monster High Ürpertastik Dostlar Bebekleri 2'li HNP96 Lisanslı Ürün
Monster High Ürpertastik Dostlar Bebekleri 2'li HNP96 Lisanslı Ürün
Monster High Ürpertastik Dostlar Bebekleri 2'li HNP96 Lisanslı Ürün

Monster High Ürpertastik Dostlar Bebekleri 2'li HNP96 Lisanslı Ürün

Marka : Mattel
Fiyat : ₺2.249,50(KDV Dahil)
:

Onlar ürpertastik dostlar!

 

Acayip şık bu iki Monster High bebek, evcil hayvanları ile uyumlu kıyafetler giyiyor! Bu Ürpertastik Dostlar, Draculaura ve Clawdeen Wolf'a alışverişte eşlik ediyor. Kızlar en sevdikleri mağazalarda gezerken Kont Fabulous ve Crescent, şık bir kafede içeceklerini yudumluyor. Eklemli yapısı sayesinde poz verdirilebilir bebekler ile kızlar çok eğlenecek!

 

Bu ikili Monster High setinde Draculaura ve Clawdeen Wolf, evcil hayvanlarıyla birlikte alışveriş çılgınlığı yaşıyor! Alışveriş merkezinin kafesinde yemek molası versek mi? Kızlar gazoz içerken Kont Fabulous ve Crescent evcil hayvanları da kendi dostları ile vakit geçiriyor.

 

Bu kızlar inanılmaz şık! Draculaura, ombre kazağı ve pembe fırfırlı eteğiyle muhteşem görünüyor. Evcil yarasası Kont Fabulous ise boynundaki fırfırlı yakayla tarzına eşlik ediyor. Sonsuza kadar en iyi dostlar! Clawdeen Wolf, basılı iki parçalı kıyafeti ve tüylü mavi yeleğiyle göz kamaştırıyor. Evcil köpeği Crescent ise uyumlu yeleğiyle bu stile pati uyduruyor. Sete dahil olan aksesuarlar, birbirinden eğlenceli hikayelere ilham verir. Her bebeğin bir alışveriş çantası ve evcil hayvanına benzeyecek şekilde tasarlanmış bir kol çantası vardır. Çocuklar, moda temalı oyunlara ve eğlenceli hikayelere ilham veren bu Monster High Ürpertastik Dostlar bebeklerini çok sevecek!

 

Monster High Ürpertastik Dostlar Bebekleri, oyun saatine renk katar. Çocukları çeşitli hikayeleri hayal etmeleri için teşvik ederken onların yaratıcılıklarının ve oyun kurma becerilerinin gelişmesine de katkı sağlar. Çocuklar bebekler ile oynarken sınırsız hayal kurar ve onların arkadaşları ile oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

 

Kutu içerisinde; 1 Draculaura bebek, 1 Clawdeen Wolf bebek, 2 evcil hayvan, 2 alışveriş çantası, 2 evcil hayvan temalı çanta, 1 kafe masası, 2 sandalye ve 4 içecek bulunmaktadır.

 

Kutu ölçüsü: 32,5 x 6,5 x 38 cm

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR